• تاریخ: چهارشنبه، ۸ مهر، ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۲
  • شناسه خبر: 1634

دکتر فرهاد براتی بعنوان سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب شد

فرهاد_براتی

دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری،طی حکمی دکتر فرهاد براتی  رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی را با حفظ سمت به سمت سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون  منصوب کرد

 در حکم دکتر فرهادی خطاب به دکتر براتی آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه را برپایه قوانین،سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر رضا پولادی  سرپرست پیشین دانشگاه سلمان فارسی کازرون  در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.  
دکتر فرهاد براتی
گفتنی است دکتر فرهاد براتی  رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی,عضو هیئت علمی دانشکده ادبیات  و علوم انسانی دانشگاه سلمان فارسی کازرون است. 
سایت دیارممسنی این انتصاب بجا را که نشان از تعهد,شایستگی و تجارب ارزنده یکی از فرزندان دیارممسنی است را به دکتر براتی تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد
  1. سارا گفت:

    دکتر براتی لایق این پست هستند و ارزوی سربلندی و موفقیت را برای ایشان دارم

  2. سپاهی گفت:

    قطعا شایستگی این جایگاه رو داشته اند

  3. سناتور گفت:

    تبریک خدمت دکتر براتی. مایه افتخار ممسنی و روستای مهرنجان هستند