• تاریخ: یکشنبه، ۲۲ شهریور، ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۹
 • شناسه خبر: 1446

تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه ممسنی

سرهنگ امید نصیبی که قبلا در سپاه ناحیه ممسنی حضور داشت و چند سالی فرمانده سپاه فراشبند بود به دیارممسنی برگشت تا جایگزین سرهنگ کریم عباسی

مراسم تودیع و معارفه فرمانده هان جدید و قدیم سپاه ناحیه ممسنی عصر امروز در این نهاد برگزار شد تا سرهنگ کریم عباسی بعد از۳ سال فرماندهی در ممسنی جای خود را به همکارش امید نصیبی بدهد.

فرمانده جدید سپاه ممسنی

حالا امیدها در سپاه ممسنی افزایش یافته است! امید نصیبی در فرماندهی.امید براتی در حوزه بسیج امام سجاد.امید عباسی در حوزه فرهنگی سپاه امیدهای سپاه ممسنی برای پیش برد اهداف سپاه پاسداران خواهند بود.

دیارممسنی این انتصاب شایسته را که نشان از توانایی ها و شایستگی سرهنگ نصیبی دارد را به ایشان تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی میکند.

جا دارد از تلاش و فعالیت های سه سال اخیر جناب سرهنگ کریم عباسی فرمانده مردمی ناحیه سپاه ممسنی تشکر وقدردانی نماییم.بی شک سبز پوشان سپاه پاسداران.بسیجیان مخلص و مردم ولایت مدار دیارممسنی قدردان زحمات ایشان هستند.


 1. جواد گفت:

  سلام
  چه نسبتی بین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و میل اژدها وجود دارد که شما از این عکس برا خبر معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه ممسنی استفاده کرده اید!!!؟؟؟؟؟

 2. سجاد گفت:

  سرهنگ امید نصیبی استاد دانشگاه و محبوب جوانان

 3. یعقوب براتی گفت:

  دروود
  این سه امید از نیک ها و انسان های خوب و ارزشمند هستند.
  انشالله همگی موفق و موید باشن و برای جناب سرهنگ عباسی هم آرزوی موفقیت دارم