• تاریخ: ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
  • شناسه خبر: 1323

پرتابگر ممسنی قهرمان پرتاب وزنه کشور شد

عبدالله جمشیدی پرتابگر از شهرستان ممسنی موفق شد در پرتاب وزنه ۴۵ . ۱۸ متر مدال طلا را کسب کند

در ادامه مرحله دوم نوزدهمین دوره مسابقات دو و میدانی لیگ باشگاه های مردان کشور که در شیراز در جریان است ، نتایج رشته پرتاب وزنه، ماده چهار در ۴۰۰ متر امدادی و دو ۸۰۰ متر مشخص شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا دراین ماده که شامگاه پنجشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزارشد،عبدالله جمشیدی پرتابگر از شهرستان ممسنی موفق شد در پرتاب وزنه ۴۵ . ۱۸ متر مدال طلا را کسب کند، علیرضا مهر صفتی از نفت فلات قاره با ۸۹ . ۱۷ متر نشان نقره را تصاحب کرد و علی ثمری از نفت فلات قاره با ۸۷ .۱۷ متر مدال برنز گرفت.
همچنین در این ماده، مرتضی ناظمی از شهرداری تبریز، سعید تجدد از افضل توس خراسان، مهدی غلامی و شاهین جعفری از نیروی هوایی و مهدی صابری از آرین بتن ساوه به ترتیب چهارم تا هشتم شدند.
** نتایج مسابقات چهار در ۴۰۰ متر امدادی
همچنین در این مسابقات، دوندگان نفت فلات قاره ایران در ماده چهار در ۴۰۰ متر امدادی با زمان ۳:۱۴:۲۴ دقیقه مقام اول را کسب کردند، شهرداری تبریز با زمان ۳:۱۶:۷۶ دقیقه دوم شد و افضل توس خراسان با زمان ۳:۱۹:۱۲ دقیقه بر سکوی سوم ایستاد.
همچنین در این ماده، تیم سبک سازان شرق، پارس مهر فارس، طنین موج های آبی تهران و نیروی هوایی، به ترتیب عنوان های چهارم تا هفتم را کسب کردند.

** نتایج رقابت های دو ۸۰۰ متر
در این رقابت ها در رشته دو ۸۰۰ متر امیر مرادی از تیم سبک سازان شرق خراسان با زمان ۱:۴۹:۶۸ دقیقه بر سکوی نخست ایستاد و قهرمان شد، مسلم نیا دوست، دونده شیرازی از نفت فلات قاره ایران با زمان ۱:۵۰:۸۸ دقیقه دوم شد و امید نجف پور ازشهرداری تبریز با زمان ۱:۵۱:۴۱ به مقام سوم رسید.
همچنین در این ماده ، حمید تشکری از افضل توس خراسان، پژمان یار ولی از بتن شیب سنقر کرمانشاه، عطا اسدی از شهرداری تبریز، حسین گنج خانی از کاسیپین قزوین و منصور مهدی زاده از نیروی هوایی به ترتیب چهارم تا هشتم شدند.
در این مسابقات ۲۰۰ ورزشکار در قالب ۱۳ تیم در ۲۳ ماده با هم به رقابت پرداختند