• تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۳۰
  • شناسه خبر: 2803

زندگی نامه مسعود گودرزی

مسعود گودرزیدکتر مسعود گودرزی یکی از خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۵۴ در شهرستان ممسنی و در خانواده‌ای متدین دیده به جهان گشود.

تحصیلات دوره‌های ابتدایی و راهنمایی را در مدارس شهرستان پشت سر نهاد و با تلاش فراوان در سال ۱۳۷۳ موفق به اخذ مدرک دیپلم گردید. با پشتکار و علاقه‌ای که به ادامه تحصیل داشت در سال ۱۳۷۳ در رشته مهندسی کشاورزی در دانشگاه سیستان و بلوچستان پذیرفته و در سال ۱۳۷۷ موفق به اخذ مدرک کارشناسی گردید.

در راستای محقق شدن اهداف مقدس خدمتگزاران، مسیر دانش اندوزی را در دوره تحصیلات تکمیلی تغییر داد و در سال ۱۳۸۰ با کسب رتبه ممتاز در رشته علوم سیاسی (روابط بین‌الملل) در یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور (دانشگاه شهید بهشتی) پذیرفته و در سال ۱۳۸۳ با درجه عالی فارغ تحصیل گردید. برای تکمیل ارتقای تخصص خود، دوره کارشناسی علوم سیاسی را نیز در سال ۱۳۸۲ در دانشگاه پیام نور شروع و در سال ۱۳۸۶ با موفقیت به پایان رساند.

وی در سال ۱۳۸۵ در مقطع دکتری در رشته علوم سیاسی (روابط بین‌الملل) در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران پذیرفته گردید.

از ویژگی‌های بارز ایشان خوش‌رویی، اخلاق نیکو، کار و تلاش فراوان و تواضع است که توصیه اکید دین مبین اسلام و سیره ی معصومین (ع) است. وی در دوران کودکی تاکنون به این خصایل شهرت داشته و در کنار این ویژگی‌های ارزشمند دارای تعهد، تجربه و تخصصی کم نظیر در حوزه خدمتگزاری به مردم شهرستان‌های ممسنی و رستم است.

وی از طرف دولت محترم جمهوری اسلامی ایران برای انجام خدمات ارزنده به سمت‌های مختلفی گمارده شده که در زیر به اختصار آمده است.

مسئولیت‌ها و سوابق اجرایی:

۱- عضو انجمن علمی روابط بین­الملل ایران

۲- کارشناس مرکز مطالعات استراتژیک ریاست جمهوری

۳- کارشناس روابط خارجی وزارت دفاع

۴- مدیر اروپا و آمریکای اداره­ی کل روابط خارجی وزارت دفاع

۵- مدیر آسیا و اقیانوسیه ­ی اداره­ی کل روابط خارجی وزارت دفاع

۶- مدیر امور بین‌الملل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح

۷- رییس اداره مجامع بین الملل وزارت کشور

۸- رییس اداره­ی روابط دوجانبۀ امور بین‌الملل وزارت کشور

۹- مشاور معاون حقوقی و بین‌الملل وزیر کشور

۱۰- مدیر روابط بین الملل وزارت کشور

۱۱- مدرس دانشگاه